Menu Zamknij

Najlepsza technologia we Wrocławiu

Niektóre elementy wyposażenia domu – zwłaszcza meble, urządzenia elektryczne oraz przedmioty codziennego użytku – potrzebują dodatkowej ochrony, aby mogły służyć przez jak najdłuższy czas. To samo dotyczy licznych elementów znajdujących się w samochodach. Doskonałym rozwiązaniem jest chromowanie natryskowe. Prezentowana przez nas metoda niesie ze sobą liczne zalety zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym.

W ramach usługi stosujemy autorskie rozwiązanie. GoChrome to technologia, która szybko zyskała uznanie klientów. Cieszy się szczególną popularnością zwłaszcza w mieście takim, jak Wrocław, gdzie istnieje duże zapotrzebowanie na tego typu usługi.

Co wyróżnia GoChrome? Przede wszystkim bezpieczeństwo jej zastosowania. Stworzona powłoka cechuje się stuprocentową obojętnością kwasowo-zasadową. W związku z tym nie stwarza żadnego zagrożenia dla powierzchni. Przy okazji jest ekologiczna, ponieważ jej użycie nie wiąże się z powstawaniem trujących pozostałości. Poza tym chromowanie natryskowe sprawia, że powierzchnia:

– zyskuje odporność na promieniowanie UV,

– staje się niewrażliwa na działanie soli i pozostałych czynników,

– nie utlenia się,

– nie rdzewieje

– nie zmienia barwy.

Nie trzeba też tworzyć grubej powłoki, aby uzyskać zadowalające efekty. Wystarczy warstwa o grubości zaledwie 0,3-0,4 mm. Mimo to zapewnia ona najgrubszą powłokę czystego srebra próby 999 (0,07 mikrona).

Chromowanie natryskowe różnorodnych powierzchni

Wbrew pozorom chromowanie nadaje się do zastosowania na bardzo wielu różnych powierzchniach. Jest to związane z cechami naszej technologii. Oczywiście największą popularnością cieszy się chromowanie stali i metali ze względu na częste wykorzystywanie tych materiałów w pojazdach i licznych konstrukcjach. Poza tym są one szczególnie narażone na rdzewienie, więc dodatkowa powłoka ochronna zawsze się przydaje. Chromowanie aluminium jest popularne z podobnych powodów.

Warto jednak pamiętać, że GoChrome nie ogranicza się jedynie do metali. Równie dobrze sprawdza się w przypadku drewna, szkła, włókien szklanych, porcelany, a nawet gumie. Do tego dochodzą jeszcze wyroby piankowe oraz odlewy. I największa ze wszystkich kategoria, czyli tworzywa sztuczne. Chromowanie plastiku obejmuje nylon, plexi, PP, PPE, ABS, HDPM, PP+PE, PP+HDPM, PC oraz PS. Jak więc widać, nie mamy w tym zakresie wielu ograniczeń.

Chromowanie felg i innych części samochodowych lub motorowych

Proponowana przez nas usługa doskonale sprawdza się w przypadku felg. Bez ochrony bardzo szybko ulegają niszczeniu. Tracą też swój dobry wygląd. Dlatego warto zainwestować w naszą powłokę.

Chromowanie części samochodowych obejmuje też wszystkie podzespoły pojazdów (w tym motorów) oraz elementy wyposażenia wnętrza. W efekcie stają się one trwalsze, wydłuża się ich żywotność, a przy okazji zaczynają znacznie lepiej wyglądać. Docenią to nie tylko prywatni kierowcy, ale też handlarze i kolekcjonerzy klasycznych pojazdów.

Chromowanie dekoracyjne dla walorów estetycznych

Technologia przydaje się także tam, gdzie trzeba zadbać o estetykę elementów. Mowa m.in. o sprzęcie użytkowanym w gospodarstwie domowym, ale też przedmiotach o wysokiej wartości artystycznej. Dotyczy to nie tylko rzeczy wykonanych ze stali, ale też drewna czy szkła, a więc powszechnie wykorzystywanych w domowym zaciszu materiałach.

Ile kosztuje chromowanie natryskowe?

Nasza oferta stawia przede wszystkim na jakość. Nie oznacza to jednak, że skorzystanie z technologii GoChrome wiąże się z ogromnym wydatkiem. Pod tym względem utrzymujemy konkurencyjność. Cena usługi jest ustanawiana indywidualnie na podstawie kilku czynników, takich jak wielkość powierzchni, liczba elementów czy stopień skomplikowania projektu.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową, aby otrzymać wycenę zlecenia. Wrocław i jego okolice mogą liczyć na profesjonalną ochronę przy użyciu najnowocześniejszych technologii w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaoferowania.