Menu Zamknij

Chromowanie natryskowe w Warszawie

Technologia chromowania natryskowego umożliwia uzyskanie efektu perfekcyjnego lustra w dowolnym kolorze na niemalże każdej nawierzchni. Poprawa estetyki nie jest jednak jedyną zaletą związaną z tym procesem, ponieważ 8-warstwowa powłoka chroni element przed korozją, solą i promieniowaniem UV. Warto wspomnieć też, iż w przeciwieństwie do innych rozwiązań chromowanie natryskowe pozwala na utworzenie gładkiej i  100% obojętnej kwasowo-zasadowej powłoki. Warszawa to jedno z wielu miast, w których oferujemy usługi naszych specjalistów w zakresie chromowania natryskowego systemem GoChrome. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyceniane są indywidualnie na podstawie czynników takich jak rozmiar, kształt czy materiał bazowy. Zadowolenie klientów ma dla nas najwyższy priorytet w związku czym dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Efekt idealnego lustra w dowolnym kolorze osiągamy dzięki:

-niezwykle starannemu przygotowaniu materiałów (głębokie oczyszczanie, usuwanie korozji, wygładzanie itp.)

-nowoczesnym narzędziom i profesjonalnym piecom

-certyfikowanym środkom i preparatom chemicznym z najwyższej półki

-wieloletniej wiedzy i doświadczeniu naszych fachowców

-innowacyjnej technologii natrysku 8 warstw GoChrome

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm możemy także zagwarantować najgrubszą powłokę z czystego srebra próby 999 (0,07 mikrona). Chromowanie natryskowe ze względu na niemalże nieograniczone możliwości w zakresie materiałów bazowych doskonale sprawdza się zarówno w przypadku części samochodowych oraz motocyklowych, jak i szeroko pojętych elementów dekoracyjnych.

Chromowanie części samochodowych Warszawa

Fabrycznie chromowane elementy w samochodach znaleźć można najczęściej w kilkunastoletnich klasykach motoryzacji i luksusowych pojazdach. Większość producentów posiada w swojej ofercie chromowane akcesoria, ale z reguły należą one do najdroższych wariantów wyposażenia. Chromowanie części samochodowych to doskonałe rozwiązanie dla miłośników renowacji, którzy zmagają się z odwiecznym problemem znalezienia kilkudziesięcioletnich części w dobrym stanie. Pięknie prezentujące się w chromie detale to także sprawdzony przez wielu zawodowych handlarzy sposób przyciąganie uwagi potencjalnych klientów i bezkarne windowanie ceny auta. Samochody wyposażone w chromowane detale cieszą się odczuwalnie większym zainteresowaniem na stacjonarnych zlotach i zjazdach oraz internetowych aukcjach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, nie ograniczamy naszej oferty jedynie do chromowania felg. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub skorzystania z dedykowanego formularza kontaktowego. Do przestawiania wyceny potrzebne nam będzie zdjęcie danego elementu wraz z informacjami o jego wymiarach.

Chromowanie felg Warszawa

Felgi samochodowe pokryte chromem to jeden z najbardziej rzucających się w oczy rodzajów tuningu wizualnego pojazdów. Wbrew pozorom na chromowanie felg decydują się nie tylko osoby zainteresowane poprawą walorów estetycznych lub zwiększeniem wartości. System GoChrome to przede wszystkim świetny sposób na zabezpieczenie konstrukcji bazowej przed szkodliwym promieniowaniem UV, oksydacją, korozją i ingerencją soli drogowej. Warto zwrócić też uwagę, iż chromowane natryskowo felgi w porównaniu do dobrych jakościowo kołpaków są dużo bardziej eleganckim i trwałym rozwiązaniem. Chromowanie aluminium docenią z pewnością właściciele pojazdów osadzonych na alufelgach, zaś w przypadku pozostałych kierowców korzystających ze stalówek oferujemy profesjonalne chromowanie stali i metali.

Chromowanie dekoracyjne Warszawa

System GoChrome pozwala na chromowanie plastiku, metali, szkła, tworzyw sztucznych, drewna, porcelany oraz wielu innych materiałów. Idealnie gładka powierzchnia z efektem perfekcyjnego lustra to świetny sposób na poprawienie walorów estetycznych wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych.