Menu Zamknij

Chromowanie natryskowe Szczecin

Technologia chromowania niesie ze sobą wiele korzyści. Najważniejsze z nich to zabezpieczenie elementu przed niszczeniem oraz zwiększenie jego walorów estetycznych. Szczecin należy do miejscowości, w których szczególnym zainteresowaniem cieszą się tego typu rozwiązania. Dlatego kierujemy naszą ofertę do wszystkich mieszkańców miasta i jego okolic.

Czym wyróżnia się chromowanie natryskowe w Szczecinie?

Nasz autorski system GoChrome cechuje się łatwością wykonania. Wystarczy 0,3-0,4 mm warstwy, aby osiągnąć zadowalający efekt. Polega on na ochronie przed promieniowaniem UV oraz rdzewieniem, a także niewrażliwością na szkodliwe działanie soli i tym podobnych czynników chemicznych. Chromowanie natryskowe jest przy tym obojętne kwasowo-zasadowo. W praktyce oznacza to, że powłoka nie stwarza zagrożenia ani dla ludzi, ani dla zwierząt czy środowiska naturalnego. To ekologiczne rozwiązanie, które przynosi same korzyści.

Jakie materiały pokrywa się powłoką GoChrome?

GoChrome nie ma zbyt wielu ograniczeń. Najczęściej realizujemy chromowanie stali i metali. To wynik tego, że tego typu surowce są narażone na rdzewienie, więc potrzebują ochrony. Poza tym zawsze przyda się chromowanie aluminium. Wbrew pozorom materiał nie jest całkowicie odporny na korozję.

Poza tym Szczecin ma dostęp do usługi przydatnej do zabezpieczania powierzchni nylonu, plexi, PP, PPE, ABS, HDPM, PP+PE, PP+HDPM, PC i PS. Chromowanie plastiku jest równie skuteczne oraz przydatne, co metalu.

Kiedy zastosować chromowanie dekoracyjne?

Walory estetyczne są równie ważne, co ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego chromowanie dekoracyjne jest tak przydatne. Stosuje się je dla upiększenia artykułów gospodarstwa domowego, aparatów i innych urządzeń elektrycznych. Na dodatek korzystają z niego osoby, które chcą zabezpieczyć przedmioty o wysokiej wartości artystycznej.

Jak przebiega chromowanie części samochodowych?

Proces zaczyna się od stworzenia gładkiej powierzchni za pomocą właściwego rozlania lakieru (tzw. basecoat). Potem chromowanie części samochodowych polega na wysrebrzaniu, czyli nadaniu przedmiotowi srebrnej barwy. Zwieńczeniem procesu jest zabezpieczenie lakierem. Dopiero wtedy można wydać gotowy produkt klientowi.

Cena chromowania w naszym warsztacie

Przedstawiana oferta jest wyjątkowo konkurencyjna. Pozwala tanio i skutecznie chronić swój samochód albo inne wartościowe przedmioty. To wynik tego, że cena usługi ustalana jest indywidualnie. Nie ma więc ryzyka płacenia za usługi, których się nie potrzebuje.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszą ofertą w Szczecinie.