Menu Zamknij

Nowoczesne chromowanie w Poznaniu

Większość produktów tworzy się (i kupuje) z myślą o jak najdłuższej eksploatacji. Nie jest to jednak możliwe bez zainwestowania w środki zapobiegające przypadkowemu niszczeniu. Jednym ze sposobów ochrony cennych przedmiotów jest chromowanie natryskowe. Doskonale sprawdza się w licznych branżach, a korzystają z niego nawet prywatni klienci. Trudno się temu dziwić, ponieważ dodatkowa powłoka ochronna niesie ze sobą same korzyści.

W celu zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości oferty opracowaliśmy autorską technologię chromowania. Poznań to miasto, w którym bardzo szybko doceniono GoChrome z powodu licznych zalet systemu. To zasługa przede wszystkim obojętnej kwasowo-zasadowo powłoki. Jest ona bezpieczna w użytkowaniu zarówno dla obrabianej powierzchni, jak i środowiska naturalnego. Na dodatek nie wymaga nałożenia grubej warstwy. Wystarczy zaledwie 0,3-0,4 mm, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty. Wśród nich należy wymienić:

– zapobieganie utlenianiu się powierzchni,

– ochrona przed rdzewieniem elementów,

– zabezpieczanie przed szkodliwym działaniem promieniowania UV,

– nadanie niewrażliwości na działanie soli oraz pozostałych czynników.

Poza tym chromowanie systemem GoChrome zapobiega zmienianiu barwy powierzchni wskutek czynników zewnętrznych. A sam nadaje powłokę czystego srebra próby 999 (czyli 0,07 mikrona), co przyczynia się do zachowania rewelacyjnego wyglądu przedmiotów.

Chromowanie natryskowe dowolnego materiału

Jedną z największych zalet technologii chromowania natryskowego jest jej uniwersalność. Nadaje się bowiem do zastosowania na różnorodnych powierzchniach. Nawet takich, o których nie pomyślałoby się w pierwszej kolejności. Najpopularniejsze jest oczywiście chromowanie stali i metali ze względu na szerokie wykorzystanie tego surowca w licznych gałęziach przemysłu, a zwłaszcza w motoryzacji i budownictwie. Nałożenie srebrzystej powłoki zapewnia ochronę przed korozją oraz starzeniem się materiału. Chromowanie aluminium to równie dobry przykład zastosowania metody.

Należy jednak zaznaczyć, że efekty da się osiągnąć także na innych powierzchniach, takich jak szkło, włókno szklane, drewno czy porcelana. Z kolei chromowanie plastiku obejmuje nylon, plexi, PP, PPE, ABS, HDPM, PP+PE, PP+HDPM, PC, a także PS.

Chromowanie części samochodowych, felg i wyposażenia wewnętrznego

Samochody i motocykle składają się z setek, jeśli nie tysięcy części. Każda z nich jest narażona na oddziaływanie szkodliwych czynników. Dlatego dobrze pomyśleć nad ich ochroną przy pomocy chromowania. Ponieważ metoda nadaje się do wykorzystania na każdej powierzchni, można w ten sposób zabezpieczyć niemal cały pojazd. Kierowcy decydują się jednak najczęściej na chromowanie felg, które mogą z łatwością przerdzewieć wskutek kontaktu z błotem czy deszczem. A ich uszkodzenie szczególnie źle wpływa na wygląd całego samochodu.

Do czego przyda się chromowanie dekoracyjne?

Dekorowanie czystym srebrem jest bardzo przydatne w sytuacji, gdy trzeba zadbać o dobry wygląd elementów. Dotyczy to nie tylko felg i innych części samochodowych, ale też np. mebli, przedmiotów codziennego użytku, sprzętu elektronicznego czy rzeczy o wysokiej wartości artystycznej. Chromowanie natryskowe dekoracyjne znacząco wydłuży ich żywotność, a także nada wizualnie atrakcyjny pobłysk powierzchniom.

Cena chromowania technologią GoChrome

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Jest to związane z charakterem świadczonej przez nas usługi. Pod uwagę przy określaniu kosztu bierzemy m.in. wielkość obrabianej powierzchni, liczbę elementów czy stopień zaawansowania projektu. Poznań należy do miast, w których szczególnie ceni się indywidualne podejście. Cieszymy się, że możemy spełnić oczekiwania w tym zakresie.

Nasza oferta powinna zwrócić uwagę mieszkańców Wielkopolski. Jeśli jednak pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące usługi albo używanej technologii, to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz przygotujemy wycenę zlecenia.