Menu Zamknij

Chromowanie natryskowe Łódź

Chcesz zabezpieczyć, odnowić lub zmienić kolor części samochodowych, bądź elementów dekoracyjnych? Już dziś skorzystaj z najskuteczniejszej metody GoChrome i przekonaj się, jak wiele korzyści daje realizowane przez nas w Łodzi i okolicach chromowanie natryskowe.

Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, jesteśmy w stanie nanieść niezwykle trwałą, ultracienką i efektowną powłokę chromową na dowolny element Twojego samochodu. Bez względu na to, czy interesuje Cię chromowanie stali i metali, aluminium, plastiku bądź dowolnego, innego tworzywa, jesteśmy do Twoich usług.

Chromowanie dekoracyjne – dlaczego warto nam zaufać?

Nasi specjaliści każdego dnia realizują najbardziej wymagające projekty, a efekty ich pracy często przekraczają najśmielsze oczekiwania Klientów. Przekonaj się sam – sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i zleć chromowanie części samochodowych w Łodzi ekspertom z wieloletnim doświadczeniem!

Nowocześnie wyposażony park maszynowy, wiedza zatrudnianych specjalistów oraz nieustannie doskonalone umiejętności, to argumenty, które potwierdzają najwyższą jakość naszych usług.

Do czego można wykorzystać chromowanie metodą GoChrome?

Rewolucyjny charakter systemu GoChrome, za którego pomocą wykonujemy m.in. chromowanie felg samochodowych, podzespołów czy detali, czyni go uniwersalną technologią, która może być zastosowana do wykonywania aplikacji na dowolnym materiale. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie wykonać nie tylko chromowanie aluminium czy stali, ale także:

– tworzyw sztucznych i plastików (m.in. PP, PPE, ABS),

– włókna szklanego,

– drewna,

– gumy,

– nylonu oraz plexi,

– stopów stalowych i aluminiowych,

– odlewów różnego typu, porcelany,

– wyrobów z pianki,

a także wielu innych powierzchni o zróżnicowanym składzie oraz strukturze.

Więcej niż chromowanie dekoracyjne

Wykonywane przez nas chromowanie części samochodowych oprócz tego, że nadaje im spektakularnego efektu wizualnego i pozwala odmienić wygląd auta, jest również niezwykle skutecznym sposobem zabezpieczania detali. Powłoka grubości 0,3 – 0,4 mm pozwala uodpornić elementy przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.

Dodatkowym atutem metody GoChrome jest gwarancja najgrubszej warstwy czystego srebra próby 999 (0,07 mikrona). Wszystko to sprawia, że chromowanie natryskowe, które możesz nam zlecić, jeśli zamieszkujesz Łódź, to jedyna tak skuteczna metoda, która jednocześnie zabezpiecza oraz upiększa elementy.

Inne, istotne zalety chromowania metodą GoChrome to m.in.:

– doskonała odporność na promieniowanie UV,

– ponadprzeciętna trwałość i najwyższa jakość aplikacji,

– 100% obojętności kwasowo-zasadowej,

– szybka realizacja oraz przystępna cena usługi.

Jak przebiega chromowanie aluminium oraz innych powierzchni w Łodzi?

Tylko 3 proste kroki dzielą Cię od otrzymania w swoje ręce gotowego elementu, pokrytego najgrubszą powłoką czystego srebra. Po ustaleniu szczegółów oraz przekazaniu nam felg lub innych detali przystępujemy do natychmiastowego działania. Jak wygląda chromowanie części samochodowych w naszym salonie w Łodzi?

  1. Pierwszym etapem jest tzw. Basecoat, czyli równomierne rozprowadzenie lakieru w celu uzyskania jak najgładszej powierzchni.
  2. Kolejną czynnością jest wysrebrzanie, które odpowiada za efektowną barwę oraz połysk powłoki.
  3. Realizowane przez nas chromowanie natryskowe obejmuje również zabezpieczenie elementów przed czynnikami pogodowymi specjalnym lakierem.

Gotowe! Teraz możesz już cieszyć się perfekcyjnie nałożoną powłoką GoChrome, odkrywając wszystkie najważniejsze korzyści, jakie zapewnia Ci chromowanie dekoracyjne najgrubszą warstwą czystego srebra.

Nie tylko chromowanie części samochodowych – co jeszcze możesz nam zlecić?

Nasza kompleksowa oferta obejmuje szeroką gamę usług, a wykorzystanie technologii chromowania natryskowego do zabezpieczania elementów dekoracyjnych czy autoczęści to zaledwie ułamek świadczonych przez nas usług.

Chromowanie powierzchni aluminiowych

GoChrome to doskonały sposób na chromowanie aluminium, które mimo dość dobrych właściwości antykorozyjnych, wymaga dodatkowej ochrony przed wilgocią.

Chromowanie stali oraz stopów

Innym obszarem zastosowania powłok GoChrome jest chromowanie stali i metali stopowych, w tym także rozmaitych odlewów. Wysoka trwałość powłok oraz ich profesjonalna aplikacja pozwalają nam spełniać najbardziej rygorystyczne standardy jakościowe.

Chromowanie tworzyw sztucznych

Równie często co chromowanie felg, w naszym salonie w Łodzi wykonujemy również chromowanie plastiku, służące jego zabezpieczeniu oraz poprawie walorów estetycznych. Pokrywamy chromem wszystkie najpopularniejsze tworzywa sztuczne: PP, PPE, ABS, HDPM, PP+PE, plexi, gumę oraz wiele innych materiałów.

Masz pytania? Chcesz zlecić wycenę chromowania części samochodowych lub elementów dekoracyjnych w Łodzi? Jesteśmy do Twoich usług – skontaktuj się z nami już dziś!