Menu Zamknij

Profesjonalne chromowanie w Krakowie

Zawsze warto zabezpieczyć powierzchnię przedmiotów, które mają sprawiać dobre wrażenie oraz trwać przez jak najdłuższy czas. Warto więc sięgnąć po chromowanie natryskowe, czyli usługę mającą na celu ochronę elementów przed szkodliwymi czynnikami, a jednocześnie zwiększającą ich walory estetyczne.

Polecamy w tej dziedzinie usługi świadczone przez naszą firmę. Opracowaliśmy autorski system chromowania pod nazwą GoChrome. Szybko zyskał on popularność w Małopolsce i okolicach. Kraków jest jednym z głównych miejsc, do których kierujemy naszą ofertę.

Najważniejsza zaleta naszej technologii to całkowita obojętność kwasowo-zasadowa powłoki. Nie stwarza więc żadnego zagrożenia ani dla obrabianych przedmiotów, ani środowiska naturalnego. Wystarczy niewielka warstwa powłoki (0,3-0,4 mm), aby powierzchnia:

– zyskała odporność na promieniowanie UV,

– stała się niewrażliwa na działanie soli i tym podobnych czynników,

– nie utleniała się,

– nie korodowała,

– nie zmieniała barwy.

To jeszcze nie wszystko. Chromowanie natryskowe zapewnia najgrubszą powłokę czystego srebra próby 999, a więc 0,07 mikrona. W ten sposób elementy zyskują wyjątkowo atrakcyjny wygląd.

Jakiego rodzaju materiały chromujemy?

GoChrome nie ma zbyt wielu ograniczeń w tej kwestii. Możemy zająć się naprawdę różnorodnymi materiałami. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się chromowanie stali i metali. To właśnie na nich efekty widać najlepiej. Ponadto są one szczególnie narażone na korozję, przed którą chroni proponowana przez nas powłoka. Równie często realizujemy chromowanie aluminium. Wbrew pozorom ten materiał nie jest całkowicie odporny na rdzewienie, dlatego przyda się mu dodatkowe zabezpieczenie.

Oprócz tego przeprowadzimy chromowanie na szkle, porcelanie, gumie, włóknie szklanym, drewnie, wyrobach piankowych czy różnego rodzaju odlewach. Chromowanie plastiku i tworzyw sztucznych (nylon, plexi, PP, PPE, ABS, HDPM, PP+PE, PP+HDPM, PC, PS) również jest w naszym zasięgu. Podejmiemy się każdego wyzwania i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla danego projektu.

Chromowanie felg systemem GoChrome

Felgi są doskonałym przykładem tego, co można zrobić przy użyciu chromowania. To narażony na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne element każdego pojazdu. Naniesienie na niego warstwy ochronnej niesie ze sobą same plusy. Na chromowanie natryskowe felg decydują się nie tylko prywatni kierowcy, ale też kolekcjonerzy klasycznych samochodów oraz zawodowi handlarze. Efektem naszej pracy są błyszczące, odporne na zabrudzenia i niszczenie obręcze, które pięknie odbijają światło.

Kiedy przyda się chromowanie dekoracyjne?

Chromowanie przydaje się także do upiększania elementów. Dotyczy to zwłaszcza rzeczy zaprojektowanych z myślą o ich walorach estetycznych lub artystycznych. Gładka, lśniąca powierzchnia znacząco zwiększy wartość (także wizualną) artykułów gospodarstwa domowego, aparatów, urządzeń elektrycznych i wielu innych przedmiotów codziennego użytku. Warto przy tym zaznaczyć, że chromowanie nadaje się do zastosowania na niemal każdym materiale, również drewnie czy szkle.

Na czym polega chromowanie części samochodowych?

Oprócz felg dodatkową powłokę GoChrome można nałożyć na dowolny inny element wyposażenia samochodu bądź motocyklu. To niewielki wydatek, który zwraca się pod postacią estetyczniejszych, a także trwalszych podzespołów. W praktyce chromowanie jest w stanie znacząco wydłużyć żywotność poszczególnych elementów, a w konsekwencji całego pojazdu.

Cena chromowania natryskowego

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wobec tego stawiamy na równie indywidualną wycenę. Pod uwagę bierzemy m.in. stopień skomplikowania projektu, wielkość powierzchni czy liczbę elementów poddawanych procesowi. Kraków należy do miast, w których szczególnie docenia się takie podejście.

Zachęcamy wobec tego do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszymi usługami mieszkańców Małopolski. Z przyjemnością ustalimy szczegóły współpracy oraz przygotujemy atrakcyjną wycenę zlecenia.