Menu Zamknij

Chromowanie natryskowe Katowice

Profesjonalne chromowanie – Katowice

Chromowanie natryskowe to technologia, która nie tylko skutecznie zabezpiecza powierzchnię przedmiotów, ale również nadaje im estetyczny wygląd. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie chromowania elementów z wieloletnim doświadczeniem. Opracowaliśmy autorski system chromowania o nazwie GoChrome, który szybko zdobył popularność wśród Klientów na Śląsku. Katowice to jedno z miast, którego mieszkańcy mogą cieszyć się efektownymi i trwałymi powłokami akcesoriów i urządzeń uzyskanymi dzięki chromowaniu natryskowemu GoChrome. Zaletą naszej oferty jest szybka realizacja usług, terminowość i atrakcyjna cena.

Chromowanie aluminium, stali, drewna i plastiku

Chromowanie GoChrome w Katowicach to innowacyjna metoda, która pozwala na skuteczne i trwałe pokrycie specjalnymi powłokami elementów wykonanych z rozmaitych materiałów. Wykonujemy zatem chromowanie stali i metali, aluminium, ale również plastiku, tworzyw, drewna, porcelany, włókien szklanych, wyrobów piankowych oraz wielu innych materiałów. Nasza oferta obejmuje ponadto chromowanie powierzchni ze szkła, gumy czy różnego rodzaju odlewów. Wykonujemy usługę GoChrome na przedmiotach z nylonu, plexi, ABS, PPE, PP, PS, PC, PP+HDPM, PP+PE i HDPM. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i profesjonalnymi środkami, co pozwala nam sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszy się chromowanie części samochodowych. Usługa ta pozwala odmienić wygląd pojazdu, a jednocześnie doskonale zabezpieczyć poszczególne elementy auta przed szkodliwymi warunkami zewnętrznymi.

Innowacyjne chromowanie GoChrome – trwałość i estetyka

Innowacyjna technologia GoChrome pozwala uzyskać powłoki o całkowitej obojętności kwasowo-zasadowej. Nie stwarza przy tym żadnego zagrożenia ani dla środowiska naturalnego, ani dla obrabianych przedmiotów. Jest też w pełni bezpieczna dla użytkownika przetworzonego przedmiotu. Chromowanie plastiku, stali nierdzewnej czy aluminium skutecznie zabezpiecza element przed promieniowaniem UV. Powstałe w ten sposób warstwy są niewrażliwe na działanie soli. Już cienka powłoka o grubości zaledwie 0,3-0,4 mm nie utlenia się i nie koroduje, a także nie zmienia samoczynnie barwy z upływem czasu albo pod wpływem czynników zewnętrznych.

Natryskowe chromowanie zapewnia ponadto najgrubszą warstwę czystego srebra próby 999, co przekłada się na atrakcyjny wygląd przetworzonych elementów. Chromowanie dekoracyjne sprawia zatem, że przedmiot staje się nie tylko dobrze zabezpieczony i trwalszy, ale też zyskuje walory estetyczne.