Menu Zamknij

Chromowanie natryskowe Gdańsk

Dzięki technologii chromowania można zabezpieczyć oraz polepszyć wygląd wielu elementów, w tym części samochodowych. Dlatego usługa cieszy się dużym uznaniem w całej Polsce. Gdańsk nie należy pod tym względem do żadnych wyjątków. Również tutaj można skorzystać z proponowanego przez nas nowoczesnego rozwiązania w zakresie chromowania.

Zalety chromowania natryskowego w Gdańsku

Opracowaliśmy autorski system chromowania: GoChrome. Wyróżnia się on licznymi zaletami. Chromowanie natryskowe z jego pomocą nadaje obrabianym elementom dodatkową ochronę przed promieniowaniem UV oraz korozją. Ponadto powłoka jest niewrażliwa na działanie soli i innych czynników. Technologia wykazuje całkowitą obojętność kwasowo-zasadową powłoki, więc nie zagraża ani człowiekowi, ani środowiskowi naturalnemu. Na dodatek wystarczy cienka warstwa (0,3-0,4 mm), aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Jakie materiały można pokryć warstwą GoChrome?

Powłokę da się zastosować na naprawdę różnych materiałach. Chromowanie stali i metali stanowi podstawę naszej działalności. Tego typu materiały bardzo potrzebują dodatkowej ochrony przed rdzewieniem. Podobnie umotywowane jest chromowanie aluminium. Na jego powierzchni można bardzo łatwo zobaczyć efekty.

Gdańsk wykazuje zapotrzebowanie także na usługi związane z pozostałymi materiałami. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty chromowanie plastiku. Jakiego konkretnie? Nylonu, plexi, PP, PPE, ABS, HDPM, PP+PE, PP+HDPM, PC i PS. Jak więc widać, jest to bardzo uniwersalna metoda.

Kiedy zastosować chromowanie dekoracyjne?

Nasza technologia służy nie tylko ochronie, ale też upiększaniu przedmiotów. Wobec tego chromowanie dekoracyjne można bez problemu zastosować na artykułach gospodarstwa domowego, aparatach, urządzeń elektrycznych i wielu innych sprzętach. Przyda się także w celu zabezpieczenia rzeczy o szczególnej wartości artystycznej – i to bez ryzyka ich uszkodzenia.

Jak przebiega chromowanie części samochodowych?

Proces jest bardzo prosty. Na samym początku tworzymy gładką powierzchnię poprzez odpowiednie rozlanie lakieru (basecoat). Następnie chromowanie części samochodowych wymaga nadania elementowi srebrnej barwy (wysrebrzania). Na zakończenie zabezpieczamy go lakierem i wydajemy produkt klientowi. Wszystko odbywa się w rekordowo krótkim czasie.

Cena chromowania w naszym wykonaniu

Prezentowana oferta powinna zwrócić uwagę każdego, kto chce zabezpieczyć swój samochód lub przedmioty codziennego użytku. Cena zlecenia ustalana jest indywidualnie. Dzięki temu klienci nie przepłacają za usługi, których nie potrzebują.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych naszą technologią w Gdańsku.