Menu Zamknij

Chromowanie stali i metali

Chrom należy do jednych z najlepszych pokryć technicznych różnego rodzaju metali. Dlatego właśnie na nim oparliśmy Naszą ofertę. Chromowanie stali odbywa się w zgodzie ze światowymi standardami w branży. Dzięki temu gwarantujemy wykonanie na poziomie, który spełni nawet najbardziej rygorystyczne normy. Zachęcamy do przyjrzenia się temu, co mamy do zaoferowania.

 

Na czym polega chromowanie metali?

W efekcie stosowanej przez Nas technologii na powierzchniach metalowych pojawia się warstwa odporna na działanie promieni UV, wilgoci oraz innych szkodliwych czynników zewnętrznych. Dlatego właśnie chromowanie stali cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Wystarczy nanieść na element chrom, aby wydłużyć jego żywotność i zapewnić mu doskonały wygląd. To także znakomity sposób na utlenianie czy problemy z korozją. Wystarczy 0,3 lub 0,4 mm warstwy do uzyskania zadowalających właściwości.

Trzeba też wspomnieć o wysokich walorach estetycznych. Chrom charakteryzuje się srebrzystą, błyszczącą barwą. Wobec tego może zostać użyty wyłącznie w celu poprawy wyglądu elementów.

 

Jak przebiega chromowanie stali?

Do osiągnięcia najlepszych efektów, proces musi zostać przeprowadzony etapami. Na samym początku przygotowujemy bazę, która składa się ze specjalnego lakieru. Pokrywamy nim cały element, nawet w trudno dostępnych miejscach. W ten sposób tworzy się gładka powierzchnia, którą poddajemy wysrebrzaniu. To właściwe chromowanie metalu. Element nabiera srebrzystego koloru, co znacząco polepsza jego wygląd. Warto zauważyć, że powierzchnia zaczyna estetycznie połyskiwać. Następnie zabezpieczamy produkt kolejnym lakierem o wysokiej odporności. Odpowiada on za ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi (zadrapaniami, zarysowaniami) powierzchni oraz rdzewieniem.

 

Korzystna cena chromowania metali

Przykładamy szczególną uwagę nie tylko do jakości procesu, ale również jego kosztów. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz precyzyjnym narzędziom możemy zaoferować najlepszą cenę chromowania metalu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dotyczy to także wyceny. Pod uwagę bierzemy m.in. liczbę elementów oraz powierzchnię, która ma zostać poddana procesowi. W ten sposób możemy zaproponować wyjątkowo niski koszt wykonania.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z Naszymi przedstawicielami drogą telefoniczną bądź mailową. Podczas rozmowy odpowiemy na każde pytanie dotyczące usługi chromowania metali, a także przygotujemy wstępną wycenę zlecenia. Przy okazji doradzimy też najkorzystniejsze rozwiązania.