Menu Zamknij

Chromowanie felg

Chromowanie felg – jakie zalety ma GoChrome?

System GoChrome wyróżnia jedna z najgrubszych powłok czystego srebra próby 999 (0,07 mikrona) oraz 100% obojętność kwasowo-zasadowa. Chromowanie natryskowe felg jest świetnym sposobem na poprawę estetyki pojazdu oraz podniesienie wartości. Pozwala to także odpowiednio zabezpieczyć felgi przed promieniowaniem słonecznym UV, ingerencją soli oraz skutecznie chroni przed korozją.

Technologia GoChrome naniesiona może być na dowolny rozmiar i rodzaj felgi, ponadto ceniona jest za dużą różnorodność kolorów. Dopasowanie odpowiedniego odcienia oraz barwy ułatwia podkreślenie charakteru pojazdu i dostrojenie do istniejącej już kompozycji. Na chromowanie felg decyduje się coraz więcej kierowców, ponieważ jest to rozwiązanie  prezentujące się zdecydowanie bardziej elegancko.

chromowanie dekoracyjne 03

 

Chromowanie natryskowe felg – Oferta GoChrome

Wykorzystanie wysokiej jakości środków chemicznych oraz specjalistycznych narzędzi umożliwia uzyskanie efektu idealnego lustra w dowolnym kolorze. Technologia chromowania felg GoChrome opiera się na precyzyjnym nakładaniu certyfikowanych preparatów w aż 8 warstwach. Każda z nich musi zostać wygrzana w piecu w określonej temperaturze i odpowiednim czasie.

Uzyskanie informacji dotyczących wyceny projektu możliwe jest dzięki formularzowi kontaktowemu na Naszej stronie. Ceny usług zależą oczywiście od ilości potencjalnych elementów, kształtu oraz rodzaju materiału. GoChrome położyć można nawet na ZnAlu, który jest jednym z najtrudniejszych do pochromowania stopów aluminium i cynku lub miedzi. Zachęcamy do kontaktu również osoby zainteresowane chromowaniem felg stalowych i innych elementów.

chromowanie dekoracyjne 03

 

Chromowanie felg – jak przebiega proces?

Pierwszym krokiem jest dokładne oczyszczenie felgi z brudu, błota, piasku i kurzu. W zależności od stanu elementów potrzebne mogą okazać się środki chemiczne, które pozwolą usunąć bardziej uciążliwe zabrudzenia. Efekt perfekcyjnego lustra osiągnąć można właśnie m.in. dzięki sumiennemu przygotowaniu elementów do chromowania.

Chromowanie felg stalowych rozpoczynamy się od położenia pierwszej warstwy lakieru antykorozyjnego, który zabezpiecza przed niszczeniem materiału. Później felgę pokrywa się  lakierem mającym na celu wygładzenie całej powierzchni poprzez eliminację ewentualnych ubytków. Następnie nakładany jest tzw. Basecoat, czyli bezbarwny lakier. Kolejnym krokiem jest srebrzenie felgi.

Na koniec elementy zabezpieczane są przy pomocy specjalistycznego lakieru, co pozwala ochronić felgę przed zmianą koloru oraz korozją. Warto dodać, że na tym etapie klient może  wybrać też inną wersję kolorystyczną – złotą. Firma GoChrome jest wybierana przez klientów  ze względu na wysoką jakość wykonania, która pozwala przez wiele lat cieszyć się pięknem felg.

chromowanie dekoracyjne 03

 

Kiedy warto pomyśleć o chromowaniu felg?

Chromowanie felg jest świetnym rozwiązaniem dla fanów klasycznej motoryzacji oraz zawodowych handlarzy. Oferty aut posiadające tzw. chromy cieszą się ogromną popularnością na portalach aukcyjnych. Pięknie wyglądające koła są doskonałym argumentem w nieuniknionych negocjacjach sprzedażowych. Chromowane felgi od wielu lat kojarzone są z autami klasy premium oraz unikatowymi perełkami motoryzacyjnymi, które spotkać można na zjazdach i zlotach.

Napisz do nas, przygotujemy ofertę