Menu Zamknij

Chromowanie aluminium

Dlaczego warto postawić na chromowanie aluminium?

Chociaż aluminium cechuje się bardzo dobrą odpornością na korozję, nie jest na nią całkowicie odporny. Jak każdy metal rdzewieje w wyniku kontaktu z tlenem oraz wilgocią. Na szczęście niszczenie można w znaczący sposób opóźnić, a nawet mu zapobiec. Służy temu właśnie chromowanie aluminium.

Ostatnią korzyścią związaną z oferowaną przez Nas metodą jest estetyka wykonania. Używamy precyzyjnych, profesjonalnych narzędzi, które pozwalają osiągnąć niezwykłe efekty. Walory wizualne elementów zwiększają się również dzięki wyjątkowej, odbijającej światło, srebrzystej barwie powierzchni, która utrzymuje się po chromowaniu aluminium. Wobec tego metoda sprawdza się szczególnie w miejscach, które mają pełnić także funkcję reprezentacyjną.

 

Etapy chromowania aluminium

Nasza usługa dzieli się na trzy istotne etapy. Pierwszy – Basecoat – polega na naniesieniu lakieru celem uzyskania gładkiej powierzchni. To przygotowuje ją do kolejnego etapu, czyli wysrebrzania. Podczas niego otrzymuje się wyrazisty kolor wraz z interesującym poblaskiem. Chromowanie aluminium kończy się nakładaniem kolejnej warstwy lakieru. Ma ono służyć zabezpieczaniu powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi. Gotowy produkt oddajemy w ręce klienta.

 

Chromowanie aluminium – cena dostosowana indywidualnie

Nasza oferta wyróżnia się pod wieloma względami. Dotyczy to także ceny świadczonej usługi. Potrafimy dostosować się do wymagań klientów, dlatego stawiamy na indywidualnie wyceniane chromowanie aluminium. Cena obejmuje m.in. liczbę elementów, powierzchnię poddaną metodzie wysrebrzania czy konieczność wykonania usług dodatkowych na życzenie. Wobec tego Nasi klienci mają pewność, że płacą wyłącznie za to, czego potrzebują.

Z przyjemnością przybliżymy szczegóły współpracy podczas kontaktu drogą telefoniczną lub mailową. Nie tylko odpowiemy na każde pytanie, ale również doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania dla danego projektu. Dzielimy się Naszym doświadczeniem w chromowaniu aluminium, aby klienci otrzymali możliwie najlepszy produkt.